למה פיצה באילת

הפיצה היא אחד המאכלים המפורסמים והמצליחים ביותר בעולם. למרות שכל פיצה עשויה מבצק דק, כיסוי של רוטב עגבניות, גבינה ותוספות שונות על פי בחירת הלקוח, רק טונינו מציעה באילת פיצה איכותית כמו שהתכוונו ממציאי המאפה באיטליה. בעת הזמנת פיצה אפשר לבחור בין סגנונות שונים, כגון מרגריטה, פיצות עם גבינות נוספות, פיצות עם תוספות של בצל, זיתים, גבינה בולגרית ועוד. מהבחינה הזו, הזמנת הפיצה היא ללא ספק חוויה אישית ומשפחתית המתאימה לכל הגילאים.

הפיצה כבר בדרך אליכם

סיבה נוספת מדוע כדאי להזמין פיצות היא הזמינות. בניגוד למאכלים אחרים אשר דורשים היערכות מיוחדת, סניף טונינו מפעיל אנשי מקצוע ושליחים אשר יכולים להגיע אליכם עם פיצה חמה בתוך זמן קצר. אם הגעתם לאילת ואתם מתלבטים כיצד לשלב ארוחה בלוח הזמנים הצפוף של החופשה – צלצלו אל טונינו ותקבלו משלוח בחינם של פיצה מטריפה.

אל תאכזבו את הילדים

הורים רבים מאוהבים בפיצה בגלל שהיא עונה על הצרכים של הילדים. כידוע, עד גיל מסוים רוב הילדים פשוט לא אוהבים הרבה מאכלים. לעומת זאת, אין ילד שיוכל לסרב לפיצה של טונינו. הגבינה האיכותית, רוטב העגבניות המושקע והמבושל והבצק המוקפד יהפכו את הילדים שלכם למאושרים, וישאירו גם אתכם שבעים לאורך שעות ארוכות.

בואו לקחת חלק בחוויה

ההיסטוריה של הפיצה מתחילה כבר במאה ה-10 לספירה, אך אין ספק כי מאז היא עברה הרבה מאוד שיפורים. כמו שאפשר לראות מהסניף של טונינו באילת, הזמנת פיצה הייתה ונותרה האפשרות הראשונה לארוחה ספונטנית. הגיעו אל הסניף של טונינו במרכז האגס בשחמון או התקשרו והזמינו פיצה עד הבית כדאי שתוכלו גם אתם להצטרף לחוויה האיטלקית.

Translate »
נגישות