פיצה בעולם

לא רק תושבי ישראל מאוהבים בפיצות שלהם. בניגוד למה שנהוג לחשוב, מלבד ארצות הברית ואירופה פיצה היא מאכל פופולארי גם באסיה, בדרום אמריקה ובמדינות נוספות. למרות שגם שם מבחינים בין פיצה איכותית הנאפית על ידי בעלי מקצוע לבין פיצות אחרות, הפיצה נחשבת למאכל מפורסם ומוצלח כבר מאות שנים.

אילו סוגי פיצות קיימים ברחבי העולם?

ניתן למנות מספר סוגים של פיצות נפוצות ברחבי העולם. הסוג הראשון הוא הפיצה האיטלקית המסורתית, אשר מבוססת על בצק שמרים, קמח דורום, שמרים ומים בלבד. זו היא פיצה אשר המקור שלה הוא דווקא הפיתה הדרוזית אך אפשר להכין אותה בשלוש גרסאות: פיצה מרגריטה עם רסק עגבניות, מוצרלה ועלי בזיליקום, פיצה ביאנקה ללא רוטב עגבניות וקלצונה – מאפה מקופל עם גבינה. סוג נוסף של פיצות בעולם אפשר למצוא בעיקר בארצות הברית. בניגוד לפיצה המסורתית, הפיצה האמריקאית בצק השמרים הוא עבה יותר והתוספות מאוד מגוונות. סוגים נוספים של מאכלים דמויי פיצה נפוצים בכל רחבי העולם וכוללים את הלחמאג'ון, הטארט פלמבה ועוד.

אל תתפשרו על איכות הפיצה שלכם

פיצה היא ללא ספק מאכל שהצליח לשנות את תחום הקולינריה בעולם. הפיצה עונה על צרכים שונים בקרב הלקוחות, אפשר להזמין אותה בקלות וגם המחיר המשתלם שלה הופך אותה לאופציה מועדפת. מי שמגיע לאילת ורוצה לטעום פיצה איכותית חייב להכיר את טונינו. בזכות מתכונים ייחודיים וניסיון של שנים רבות בהכנת מאפים תוכלו גם אתם להזמין לבית או למלון את הפיצה הטובה ביותר בעיר.

Translate »
נגישות